Tasarım Klinik Gülüşünü Özgür Bırak

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.

KABUL ET
BLEACHING

Aynaya her baktığımızda koyu ve sarı renk dişler görmek sizi mutlu etmiyor ise, özel bazı jeller kullanılarak dişlerinizin renklerini açmak mümkündür.

BLEACHING

Gülüşümüzün en önemli parçalarından biri de dişlerimizin rengidir. Aynaya her baktığımızda koyu ve sarı renk dişler görmek sizi mutlu etmiyor ise, özel bazı jeller kullanılarak dişlerinizin renklerini açmak mümkündür. Farklı ihtiyaçlar için klinikte bizler kontrolünde yapılan ofis tipi beyazlatma ve kendinizin evinizde uygulayabildiğiniz ev tipi beyazlatmalar ile, 1-2 gün sonraki özel günleriniz için hızlı bir biçimde diş renklerinizi istediğiniz beyazlığa kavuşturabiliyoruz.

 

Diş beyazlatma mineye zarar verir mi?

Diş beyazlatma işleminde kullanılan beyazlatma jelleri, fırçalanan diş yüzeyi olan mine üzerine uygulansa bile, mikro delikli Mine yüzeyinden dişin daha derin tabakalarına nüfus ederek, asıl görevini minenin bir alt tabakası olan dentinde gerçekleştirir. Mine yüzeyine hiçbir zarar vermediği gibi asıl görevi, dentin tabakasındaki tübüllerin içlerine girerek dişlerinize varolan rengini veren bu tabakadaki rengi açmaktır.

 

Beyazlatma kararını verdiğimizde bilmemiz gerekenler nedir? 

Özellikle bizlerin kontrolünde gerçekleşen ofis tipi yani klinikte gerçekleştirdiğimiz beyazlatma işleminde tek seansta herhangi bir zarar vermeksizin renk değişimi sağlanabilir. İlaç renklenmeleri,doğumsal renk farklılıkları ya da canlılığını kaybetmiş dişlerin koyulaşması da beyazlatmayla düzeltilebilir. Beyazlatmada bilmemiz gereken en önemli faktör, beyazlatma sonrasında rengi açılan tabakanın 1 hafta kadar açık kalan tübüllerden dolayı, 1 hafta 10 gün koyu renk gıdalar ve içeceklerden uzak durmamız gerektiğidir.

 

Ne kadar süre kalıcıdır?

Kişiden kişiye, diyet şeklimizden sigara, çay ve kahve alışkanlıklarımıza değişmekle beraber bir kez ofis tipi beyazlatma 1-2 sene arasında beyazlığı yavaşça azalan şekilde kalıcıdır. Ofiste yapılan beyazlatma, sizden alınan ölçülerle hazırladığımız özel plaklara uygulanan beyazlatma jelleri ile yapılan ev tipi beyazlatma ile desteklendiği zaman uzun seneler beyazlığını korumaktadır.

Randevu Al

Sağlıklı gülüşler için randevunuz hazır.